Milliyet Blog Sayfam

Merhaba Sevgili Okuyucularım,

Bundan yaklaşık 3 yıl önce, ufak ufak karaladığım yazılarımı daha düzenli bir şekilde paylaşmak üzere bir blog sayfası açma fikri oluşmuştu. Bu fikrimi hayata geçirmek için hızlıca bir araştırma yaptıktan sonra mevcut bir blog sitesinde yazmanın daha uygun olacağını düşünerek Milliyet Blog sayfasına başvurdum.

Özellikle yeni yeni yazmaya başladığınızda, yazı yazmanın vermiş olduğu o ilk heyecan ile ortaya çıkan yazılar mutlaka bir editör incelemesinden geçmelidir. Aksi halde, o heyecanla yayınlayacağınız yazılarda yazım hatası, cümle düşüklüğü, konu ile ilgisiz örnekler vb. yazınızın kalitesini etkileyecek birçok faktör ile karşılaşabiliyorsunuz.

Yaklaşık 2 yıl boyunca gündelik yaşam, teknoloji ve internet, tarih, iş yaşamı ve diğer birçok konuda yazdığım 78 yazı, Milliyet Blog sayfasında yayınlandı. Bu süreçte 60.000 okuyucuya ulaşan yazılarım sayesinde edindiğim tecrübeden sonra, artık kendi sayfamı oluşturmam gerektiği düşüncesiyle de bu sayfayı açtım.

Milliyet Blog sayfasında yer alan yazılarımı henüz okumamış olabilirsiniz, eski yazılarım o sayfada yayınlanmaya devam edecek. Hatta yazılardan önemli bulduğum bazılarını güncelleyerek, bu sayfada yeniden yayınlayabilirim de. Bunu zaman gösterecek.

Umuyorum bundan sonra daha ilginç ve önemli konuları sizlerin de geribildirimlerinizle www.ibrahimkayral.com sayfamızda birlikte ele alıp inceleyeceğiz.

Tekrar görüşmek dileği ile…

İbrahim H. KAYRAL

Fikrini belirt, sesini duyur.